Když se na konci ledna objevila na stránkách Ryanairu akce 1+1 na všechny letenky, téměř jsme neváhali. Tak pro jednou nepojedeme do Jeseníků nebo Beskyd, ale po covidové cestovatelské pauze se zase podíváme někam trochu dále.
Letět z Brna má nesporné výhody. Na letišti je člověk za hodinu, žádné fronty nebo davy lidí (v té době se z Brna létalo právě jen do Londýna) a snadné parkování hned před odletovou halou.
Na letiště Standsted jsme přiletěli až večer, tudíž nás čekala už jen cesta na hotel (https://www.lunasimonehotel.com/, můžeme jen doporučit) a spánek.
I když jsme spolu v Londýně už jednou byli a téměř všechny památky v centru města již navštívili, ani teď jsme se neflákali (nakonec celodenní procházka vyšla na nějakých 25 km + 5 km přesun na kole). Počasí vyšlo naprosto luxusně, ve vzduchu bylo cítit, že jaro už je opravdu za dveřmi.
Cesta zpět byla lehce adrenalinová. Člověk by si řekl, že vyjíždět cca 4 hod. z centra Londýna před odletem bude dostačující. Ale ono ne. Místo 1 hodiny a 50 minut nám cesta autobusem zabrala téměř 2.5 hodiny. Alespoň jsem měl možnost náplánovat, kde zůstaneme, až nám letadlo odletí.
Sice jsme si po nasedunutí do letadla oddechli, nicméně nás i trochu mrzelo, že si pobyt přeci jen neprodloužíme :) 
Tak zase brzy na viděnou, Anglie.
Fotky na Ektar 100
Fotky na Kodak Tri-x 400

You may also like

Back to Top