Nabídka svatebního focení
Na svatbě tu budu pro vás. Je pro mě velmi důležité, abyste si váš den co nejvíce užili a z mé pozice fotografa pro to udělám maximum.
I proto preferuji celodenní focení od příprav nevěsty až po večerní zábavu. Díky tomu budete mít k dispozici co nejvíce zachycených okamžiku z vašeho osudového dne.
Několik týdnů před svatbou se potkáme, řeknete mi vaše představy a průběh svatebního dne. A při té příležitosti uděláme i několik představtebních fotek. Ať se navzájem poznáme (toto focení je samozřejmě zahrnuto v ceně svatebního focení).
Po svatbě vám hned ráno pošlu několik fotografií, které můžete poslat svým blízkým nebo se nimi pochlubit na sociálních sítích. Zbytek fotek dodám do cca 14 dnů až jednoho měsíce (podle aktuální situace a počtu svateb).
Výsledné fotografie (většinou 300 - 500 ks / celý den focení) vám dodám v elektronické podobě na cloudovém úložišti nebo flash disku.
Pokud si budete přát fotografie vytisknout, připravit fotoknihu nebo obraz, určitě se domluvíme.
V případě zájmu budete mít v ceně také zapůjčení instatního fotoaparátu Instax Square SQ40. Pouze si dokoupíte potřebné filmy v množství, které využijete (po domluvě lze také zakoupit).
Cena za celodenní svatební focení: 15.000 Kč
(včetně DPH, konečná cena)​​​​​​​
Zaujala vás má nabídka svatebního focení?
Dana + Yevhen / listopad 2023
Pavla + Jiří / srpen 2023
Adéla + Tomáš / červen 2023
Míša + Milan / říjen 2022
Alžběta + Lukáš / červenec 2022
Kačka + Honza / červenec 2022
Back to Top